Jazyk:

Profil spoločnosti

Majiteľom spoločnosti je Ing. Jiří Stuchlý stavebný inžinier, ktorý sa nechcel stať farmaceutom, pretože to bola túžba jeho rodičov a nie jeho .Od malička chodil s otcom po lekárňach netušiac, že ich bude raz dennodenne navrhovať a zariaďovať.

 

Rodičia pracovali v zdravotníctve, a tak sa aj on po niekoľkých rokoch úspešnej činnosti v stavebníctve rozhodol natrvalo pracovať v zdravotníctve. Tri roky pracoval ako riaditeľ  firmy vlastniacej dve lekárne, a tak dobre spoznal problémy, s ktorými musí lekárnik dennodenne bojovať.

 

0.jpg

 

Pre známych, ale aj neznámych lekárnikov a lekárov navrhoval lekárne a ambulancie, staval ich a zariaďoval. Za niekoľko rokov sa mu podarilo vybudovať silnú stolársku dielňu a zhromaždiť okolo seba poctivých a pracovitých kolegov, ktorí sa postupne postarali o vybudovanie dobrého mena spoločnosti.

 

V roku 2015 sme investovali do moderného strojného vybavenia CNC strojov a tak sme dokázali skrátiť dobu výroby a súčasne poskytnúť výhodnejšiu cenu .

 

Skúsenosti z vyše 750 realizovaných lekárni nám pomáhajú uspokojovať našich klientov, ale súčasne nás aj učia, že sa stále máme v čom zlepšovať.

 

Vzdialenosť nie je problém, v posledných rokoch sme realizovali lekárne v Čechách a dodávali sme nábytok aj do Holandska a Nemecka .

 

Serióznosť a diskrétnosť je to hlavné, čo Vám chceme ponúknuť. Kto robí, robí aj chyby a preto Vám nevieme sľúbiť dokonalosť, ale vieme Vám sľúbiť neúnavnú snahu odstrániť a riešiť prípadné vzniknuté problémy.

 

 

 

Ponúkame Vám stále nové služby v oblasti zdravotníctva:

 

- Demontáž a likvidácia starého destilačného prístroja

- Servis lekární

- Splátkový systém na zakúpenie zásuvkových systémov

 

 

pa210016.jpg

obr.-35

Novinky

Háčik dvojitý na cenovku

Dvojitý drôtený háčik na cenovku Určený do...

Jednoduché delenie políc

Jednoduché delenie políc Slúži ako organizér políc alebo...

Cenovková lišta transparentná, šikmá H

Cenovková lišta transparentná, šikmá H Cenovková lišta...
Všetky novinky